[popmake-15680]

Acer Servis Merter

ACER SERVİS BAKIRKÖY

 

 

Merter Acer Servis ,Merter Acer Servisi , Acer Servisi Merter, Merter Acer Laptop Servisi , Merter Acer Tablet Servisi , Merter Acer Tablet Tamiri , Merter Acer Projeksiyon Servisi , Merter Acer Monitör Servisi

Laptop ReballingAcer laptop

ACER LAPTOP , ACER NOTEBOOK  , ACER NETBOOK , ACER  TABLET , ACER PROJEKSİYON , ACER ALL-İN-ONE , ACER MASAÜSTÜ , ACER MONİTÖR  SERVİSİ

Acer Servis , Tamir Merter

Acer Servisi Merter

KLAVYE , BATARYA , MONİTÖR , ADAPTÖR

HDD , KASA , COVER , ÇERÇEVE , MENTEŞE , FORMAT VE DATA KURTARMA

HIZLI & GÜVENİLİR & UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Acer Servisi Merter , olarak hizmet verdiğimiz Notebook , Netbook , Projeksiyon , Tablet Pc Donanım ve yazılımsal her türlü arıza ve yedek parça bulunmakta ve tedarik edilmektedir.

Acer Servisi Merter

acer-slider-tablet

Laptop Tamir

Orjinal Parça Temin edilmektedir

Acer Projeksiyon Lambası

Acer Projeksiyon Aksesuarları

Acer Projeksiyon Power Kartı

Acer Servisi Merter

acer projeksiyon

Acer Servisi Merter

Acer Teknik servis , Klavye , Acer Batarya , Acer Harddisk , Acer Kasa ve MenteşeAcer Yazılımsal Sorunların Yapılandırılmasını Ergen Technology çözmektedir.

Bios Nedir ?

BIOS, (Basic Input-Output System) (Temel Giriş-Çıkış Sistemi). EPROM adı verilen bir yonga üzerinde ROM Bellek (Read Only Memory, tr: Salt Okunur Bellek) biçiminde yer alan bir tür yazılımdır. Bilgisayar açıldığı andaişlemciye tüm diğer donanımları sırasıyla tanıtır. Donanımların temel iletişim protokollerini belirler. İşletim sisteminin başlangıç öğelerinin herhangi bir sürücüden (H.d.d, CD-ROM vb.) yüklenmesini sağlar. İşletim sistemiçalışırken donanım ve işletim sistemi arasındaki ilişkileri düzenler.

Acer Servisi Merter

Notebook Anakart  Arızaları

 Anakart arızaları notebooklarda tamir edilmeden değişim yapma yoluna gidildiğinde en çok masraf çıkartan arızalardandır. Notebook bilgisayarlarda da oem masaüstü bilgisayarlar da olduğu gibi istediğiniz zaman istediğiniz anakartı veya ekran kartını istediğiniz zaman satın alıp takma lüksüne sahip değilsiniz. Herhangi bir notebook’un anakartını sadece o notebook’un üreticisi üretir, yan sanayisi bulunmaz. Notebooklarınız kullanıcı kaynaklı olarak garanti dışı kalır ve anakartı bozulursa yetkili servise gittiğinizde hemen hemen tüm servislerde anakart tamiri yoluna gidilmez, anakartın değişimi istenir. Anakartı değiştirmenin bedeli de çoğu zaman notebookun ikinci el satış fiyatının da üstünde çıktığı için kullanıcılar genellikle anakartı değiştirmektense yeni bir notebook almayı tercih ederler. Bunun için servisimizde, yetkili teknik servisler tarafından tamir edilmeyip değişim istenen anakartların tamiri yapılmaktadır. Anakartın tamir maliyeti anakartın yenisinin fiyatına göre çok daha ekonomik olmaktadır. Servisimizde anakartların kuzey ve güne köprüsü, ekran kartı çipleri, eprom  ene ve diğer bileşenlerin tamir ve değişimi yapılmaktadır. Anakar arızalarında en tehlikeli olan arıza türü sıvı teması ve kırık, çatlak ve ezilme türünden arızalardır. Anakartı taşıyan yonga kümesinin  içi çok yoğun ve karmaşıktır. Bu yonganın içinde katman katman yollar vardır ve bu yollarda oluşan kırık ve kopmalar tamir edilememektedir. Bunun dışında çip yanması ve bileşen arızalarında birçok anakart arızası kolayca tamir edilebilmektedir. Servislerde anakart değişimi denilen arıza durumlarında anakartınızı bir kenara attırmayın. Mutlaka önce tamir edilebilir olup olmadığını kontrol ettirin.