[popmake-15680]

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri

20090309_0_SIR-60_FS2.jpg__80576_zoom

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri :Box , Dome , Bullet , Speed Dome , IP Kamera , Özel Lensli Kamera olmak üzere gece görüşlü kameralarımızı dilediğiniz sayıda ve istediğiniz montaj planına göre kaliteli,hızlı,uygun ve güvenilir bir şekilde montajını yapıyoruz.

Kullandığımız ürünler 1.kalitede ve 2 yıl garantilidir.

Kayıt Cihazı =Neutron

HDD =WD-Samsung

Kamera Board= Sony 

İnternet bağlantısı sayesinde istediğiniz ortamda kayıtlara bakabilir ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri konusunda uzman firmamız ortamda oluşabilecek herhangi bir görüntü kirliliği olmaksızın (kablolar,çizik,kırık) vs. profesyonel ve garantili olarak hizmet vermektedir.

Alarm Sistemlerinde ise hareket sensörleri,manyetik kontaklar,siren,akü,merkez ve keypad bulunmaktadır.

Alarm Sistemlerinde Paradox ürününü kullanmaktayız.

Güvenlik Sistemlerinde Keşif Ücreti Yoktur.

Ergen Technology olarak 1 Yıl Ücretsiz Servis Sunmaktayız.

Detaylı bilgialmak için 0212 660 80 50’yi aramanız yeterli olacaktır.

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri,Güvenlik Kamerası Kurulum,Hırsız Alarmı,Güvenlik Sistemleri

Cmos Nedir ?

CMOS (İngilizce: Complementary Metal Oxide Semiconductor; Bütünleyici Metal Oksit Yarı İletken), bir tümleşik devre üretim teknolojisidir.

Nasıl Çalışır ?

N-tipi ve P-tipi olarak adlandırılan NMOS ve PMOS transistorların aynı tümdevre üzerinde gerçeklenmesine olanak tanır. Genel olarak günümüzde kullanılan sayısal (dijital) devrelerin neredeyse tamamı (örneğin mikroişlemciler) CMOS teknolojisi ile üretilir. Bu teknolojinin yaygın olarak kullanılmasının nedeni, bu teknolojinin birim silisyum alanda en fazla transistor gerçeklenmesini olanaklı kılması, gerçeklenen devre açık durumda fakat işlem yapmazken neredeyse güç tüketmemesi gibi önemli özelliklerdir. Böylece elektronik endüstrisinin temel taleplerinden olan düşük maliyet ve düşük güç tüketimi (uzun pil ömrü) sağlanmış olur. Günümüzde artık Dijital Fotoğraf Makinelerinde CMOS tercih edilmektedir. Az ısınması nedeni ile Dijital Video çekimine uygundu