[popmake-15680]

Bakırköy Laptop Tamiri

Bakırköy Laptop Tamiri,Notebook Tamiri

Ücretsiz Arıza Tespit ve Güvenilir Hizmet İle Her Marka Laptop,Notebook,Netbook,Tablet Bilgisayar,Masaüstü,All-İn-One Tamirini Yapmaktayız.

10 yılı aşkın süredir faaliyetlerini ve başarılarını sürdüren firmamız Marka Bağımsız olarak Her Marka ve Modele Servis Sağlamaktadır.

Laptop Hdd Tamiri , Laptop Menteşe Tamiri ,Laptop Cover Tamiri , Laptop Çerçeve Tamiri, Laptop Kasa Tamiri, Laptop Klavye Tamiri, Laptop Panel Tamiri , Laptop Ekran Tamiri , Laptop Soket Tamiri , Laptop Besleme Tamiri , Laptop Kamera Tamiri , Laptop Fan Tamiri , Laptop Adaptör Tamiri , Laptop Chipset Tamiri , Laptop Ekran Kartı Tamiri , Laptop Ene Entegre Tamiri , Laptop Eprom Entegre Tamiri , Laptop Anakart Tamiri , Laptop Usb Tamiri , Laptop Bios Güncelleme ve Yenileme , Laptop Wireless Kart Tamiri , Laptop Hoparlör Tamiri , Laptop Ses Kartı Tamiri , Laptop TouchPad Tamiri , Laptop Optik Sürücü – Bluray Tamiri , Kuzey-Güney Köprü Tamiri , Laptop Ram Değişimi

Güvenlik Sistemleri Kurulum , Montaj ve Tamiri , Ps3-Ps4 , Wii , Xbox , Yazıcı Tamiri , Fax Tamiri , Fotokopi Tamiri , Sarf Malzeme , Oem Ürünler , Lcd-Led Tv Tamiri , Dvd – Bluray Tamiri ,  Projeksiyon Tamiri , Ofis ve Büro Makineleri Tamiri , Barkod Yazıcı ve Barkod Okuyucu , Yazarkasa ve Verifone Pos Makinesi Satışını ve Servisini Yapmaktadır.

Asus,Dell,Toshiba,Lenovo,Casper,Exper,Samsung,Sony,Hp,Acer,PackardBell,Monster,Datron,AlienWare,eMechines,Vaio,Lg,MSI,Fujitsu-Siemens,IBM,Compaq,BenQ,Crea,Vestel,Beko,Arçelik,Nec,Gateway,Aidata,Sharp,Keysmart,Gbox,Apc

Bakırköy Laptop Tamiri

Bakırköy’ün Tüm Semtlerine Servisimiz mevcuttur.

Detaylı Bilgi ve Servis Çağırmak İçin 

0212 660 80 50 

Ergen Technology

Cevizlik Mah.Hatboyu Cad. No 24/B Bakırköy

Laptop Tamiri

Laptop Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan , bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde laptop tamir servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Laptoplarda ekran kartı arızası genelde aşırı ısınmaktan kaynaklanmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması, yada laptopların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde sıklıkla kullanılmasıdır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda laptoplarınızın soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım için sorun teşkil etmiyorsa laptop altı soğutucu fanlarında kullanılması tavsiye edilir

Laptop Reballing

Laptop Anakart Tamiri

Laptop Anakart’ları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler , çipsetler , besleme üniteleri ( max entegreleri) gibi elektronik parçalar bulunmaktadır.
Yüksek (dengesiz) voltaj , laptop anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile laptoplarınız anakart arızası vermektedir.
Bir diğer arıza ise laptop şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise laptop şarja takılı iken yan çevirilmesi , darbe almasıdır.
Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda laptop tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Laptop Tamir

Laptop Menteşe ve Kasa Arızaları (Kırıkları) :

Ergen Technology laptop servisi olarak laptoplarınızda meydana gelen kırılma ve çatlamaları firma bünyesinde onarıyor yada yedek parçalarımız arasında mevcut ise bire bir aynısı ile değiştiriyoruz.

LAPTOP TAMİRİ VE BAKIM

Laptop arızalarını 3 farklı bölüme ayırabiliriz. Elektronik, yazılımsal ve kasa sorunları. Laptoplarda elektronik aksam arızalarında genelde laptop anakartlarında meydana gelmektedir. Buda anakart üzerinde çip arızası, elektronik devre arızası veya soket arızası olabilir. Genellikle laptoplarda aşırı ısınmadan dolayı çip arızaları meydana gelmektedir.bu tarz arızalarda laptop profesyonel

laptop tamiri yapılmadan kurtarılamaz

Laptoplardaki bu aşırı ısınmayı önlemenin yöntemlerini deha notebook olarak kısaca şöyle sıralayabiliriz.

· Laptop kesinlikle halı, yatak, yastık veya koltuk gibi eşyaların üzerinde kullanmamak

· Laptop altına mutlaka laptop altı soğutucu kullanınız.

· Laptop ortalama 6 ayda bir iç bakımını mutlaka yaptırınız

Bakırköy Laptop Servisi