[popmake-15680]

Yazıcı Fotokopi Fax Projeksiyon Servisi

 Yazıcı , Fotokopi , Fax , Projeksiyon Tamiri

            Teknoloji artık ucu görülmez bir şekilde ilerlemektedir. Her geçen gün yeni yeni teknolojiler üretilmekte ve var olanların üzerine daha iyileri konulmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ve yeni teknolojik ürünlerin üretilmesiyle birlikte bu ürünlerin bakımları ve tamiri için bir tamir sektörü oluşmuştur. Günümüzde satışı yapılan ürünlerin bir çoğu garanti süresi dolmadan arıza vermektedir.Yazıcı Fotokopi , faks ve Projeksiyon Cihazlarınız arıza verdiğinde sizin en büyük yardımcınız güvenilir bir teknik servistir. Ürünlerin kendi teknik servislerinde çoğu zaman parçalar daha pahalı olabilmektedir. Bir arızayı gidermek daha maliyetli olabilmektedir. Teknik servisler çoğu zaman arızayı gideremese bile arıza tespit ücreti adı altında para talep etmektedir. firmamızda arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

yazici-tamir-bakim

            Yazıcı ve Fotokopi makineler teknolojinin nimetlerinden bir tanesidir. Fotokopi makineleri sayesinde bir metni birçok sayıda çoğaltabilmekteyiz. Bu makineler ofislerde ve iş yerlerinde çokça kullanılmaktadır. Yoğun kullanımlarda bu makinelerin sorun çıkarma olasılığı fazladır. Fotokopi ve yazıcı makinelerinin arıza vermesi işlerin büyük aksamalara uğramasına neden olabilir. Yazıcı ve Fotokopi makinenizin arıza yaptığı durumlarda işlerinizin aksamamasını istiyorsanız, iyi bir teknik servise ihtiyacınız var demektir.

printer_tamiri2

            Bakırköy Yazıcı , Fotokopi , Fax Servisi olarak fotokopi makinelerinizin arızalarını gidermek için var olan tecrübesiyle sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedir. Fotokopi makinelerinin tamir ve bakım işlemleri bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu makinelerin iç aksamları oldukça karışıktır. Birçok farklı ve önemli parça bir arada bulunmaktadır. Fotokopi makinelerinin tamir ve bakım işlemleri işte bu yüzden bilgi gerektirir. Bilmeden müdahale etmek tehlikeli olabilir. Geri dönüşü çok zor hatalar oluşabilir. Bakırköy Ergen Technology olarak tecrübemize güveniyoruz ve sizlere bu konuda yardımcı olmak için hazır beklemekteyiz. Tamir ve bakım işlemleri dikkat ve titizlik isteyen bir iştir. Bakırköy Yazıcı Servisi servisi olarak bunun farkındayız ve bu konuda bir ihtiyacınız olduğunda bize uğramadan geçmeyin diyoruz.

 

Rex-Rotary , Sharp , Canon , Nashuatec , Canon Gestetner , Toshiba , Utax , Triumph-Adler , Xerox , Brother , Oki Samsung , Docujet , Kyocera , Konica Minolta , Mitaco , Rikoh , Develop , Sanyo , Lexmark , Hp , Mita , Epson , Acer , Nec , BenQ , Sony , Panasonic , Olivetti , Asus , LG , ViewSonic , Dell , Casio

projeksiyon tamiri

0212 660 80 50

Ergen Technology

Ücretsiz Arıza Tespit ve  Marka Bağımsız Servis

Hayboyu Cad.No 24 Bakırköy /İstanbul