[popmake-15680]

Bakırköy Casper Tablet Servisi

Bakırköy Casper Tablet Servisi

beylikduzu-casper-tablet-servisi

Casper Tablet servis Bakırköy,Casper Tablet servisi,Bakırköy Casper Tablet servisi,Casper Servis Tablet Bakırköy,casper laptop servis,casper laptop tamiri,casper ekran değişimi,casper nirvana servisi,casper laptop adaptör,casper laptop klavye,casper laptop harddisk, casper laptop ekran kartı,casper anakart tamiri,

casper servisi olarak yazılımsal sorunları (format,office,driver yükleme,google,data kurtarma)gibi sorunların giderilmesinde ve donanaımsal olarak ( led,ekran,kasa,klavye,batarya,harddisk,menteşe,anakart,wifi,) gibi donanaımsal sorunların giderilmesinde sizlere nasıl gerekiyorsa,önce bilgilenrip ardından en hızlı şekilde sonuçlandırıyoruz.

YETKİLİ servis değiliz , ve hermarka Laptop, masaüstü,tablet,toner dolum işlerine bakmaktayız.

ergen technology

Casper Tablet Servis Bakırköy

Casper Tablet Servis

Casper Servisi Bakırköy

Casper Teknik servis , Klavye , Casper Batarya , Casper Harddisk , Casper Kasa ve Menteşe Casper Yazılımsal Sorunların Yapılandırılmasını Ergen Technology çözmektedir.

Bios Nedir ?

BIOS, (Basic Input-Output System) (Temel Giriş-Çıkış Sistemi). EPROM adı verilen bir yonga üzerinde ROM Bellek (Read Only Memory, tr: Salt Okunur Bellek) biçiminde yer alan bir tür yazılımdır. Bilgisayar açıldığı andaişlemciye tüm diğer donanımları sırasıyla tanıtır. Donanımların temel iletişim protokollerini belirler. İşletim sisteminin başlangıç öğelerinin herhangi bir sürücüden (H.d.d, CD-ROM vb.) yüklenmesini sağlar. İşletim sistemiçalışırken donanım ve işletim sistemi arasındaki ilişkileri düzenler.

Casper Servis Bakırköy

Notebook Anakart  Arızaları

 Anakart arızaları notebooklarda tamir edilmeden değişim yapma yoluna gidildiğinde en çok masraf çıkartan arızalardandır. Notebook bilgisayarlarda da oem masaüstü bilgisayarlar da olduğu gibi istediğiniz zaman istediğiniz anakartı veya ekran kartını istediğiniz zaman satın alıp takma lüksüne sahip değilsiniz. Herhangi bir notebook’un anakartını sadece o notebook’un üreticisi üretir, yan sanayisi bulunmaz. Notebooklarınız kullanıcı kaynaklı olarak garanti dışı kalır ve anakartı bozulursa yetkili servise gittiğinizde hemen hemen tüm servislerde anakart tamiri yoluna gidilmez, anakartın değişimi istenir. Anakartı değiştirmenin bedeli de çoğu zaman notebookun ikinci el satış fiyatının da üstünde çıktığı için kullanıcılar genellikle anakartı değiştirmektense yeni bir notebook almayı tercih ederler. Bunun için servisimizde, yetkili teknik servisler tarafından tamir edilmeyip değişim istenen anakartların tamiri yapılmaktadır. Anakartın tamir maliyeti anakartın yenisinin fiyatına göre çok daha ekonomik olmaktadır. Servisimizde anakartların kuzey ve güne köprüsü, ekran kartı çipleri, eprom  ene ve diğer bileşenlerin tamir ve değişimi yapılmaktadır. Anakar arızalarında en tehlikeli olan arıza türü sıvı teması ve kırık, çatlak ve ezilme türünden arızalardır. Anakartı taşıyan yonga kümesinin  içi çok yoğun ve karmaşıktır. Bu yonganın içinde katman katman yollar vardır ve bu yollarda oluşan kırık ve kopmalar tamir edilememektedir. Bunun dışında çip yanması ve bileşen arızalarında birçok anakart arızası kolayca tamir edilebilmektedir. Servislerde anakart değişimi denilen arıza durumlarında anakartınızı bir kenara attırmayın. Mutlaka önce tamir edilebilir olup olmadığını kontrol ettirin.

0212 660 80 50 -0532 212 4000

Cevizlik Mah. Hatboyu Cad. No:24 Bakırköy