[popmake-15680]

Bakırköy Toshiba Servisi

Bakırköy Toshiba Servisi

toshiba servis bakırköy

Bakırköy Toshiba Servisi , Bakırköy Toshiba Servis ,Toshiba Servis Bakırköy , Toshiba Laptop Tamiri ,Toshiba Laptop Servisi , Toshiba Ekran Tamir , Toshiba Klavye Değişimi , Toshiba Adaptör Tamiri , Toshiba Batarya Değişimi , Toshiba Tv Tamiri,Bakırköy Toshiba Servisi

Toshiba Laptop

Toshiba-Android-Tablet-PC

Bakırköy Toshiba Tablet Servisi

TOSBİHA LAPTOP , TOSHİBA NOTEBOOK , TOSHİBA  NETBOOK , TOSHİBA  TABLET , TOSHİBA LCD SERVİS BAKIRKÖY

 TOSHİBA KLAVYE  , TOSHİBA  BATARYA , TOSHİBA MONİTÖR , TOSHİBA DATA KURTARMA

HDD , KASA , MENTEŞE , GÜÇ SOKETİ , POWER SUPPLY, İŞLEMCİ , ANAKART , CHİPSET , RAM   CD-DWD RW , USB-MİCRO SD GİRİŞLERİ , DOKUNMATİK EKRAN , PANEL , DIŞ EKRAN ,   FORMAT VE DATA KURTARMA

HIZLI ,  GÜVENİLİR  ,  UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Bakırköy Toshiba Servisi olarak Laptop,Netbook Masaüstü ve Tablet Bilgisayarların yazılımsal ve donanımsal sorunlarını çözmekteyiz.

Ergen Technology olarak servisimiz orjinal parça kullanmakta ve her bir parçanın 6 ay garantisi olmaktadır.

Laptop Tamir

Bakırköy Toshiba Servisi

Teknik destek ve servis için 0212 660 80 50 ‘yi aramanız yeterli olacaktır.

Ergen Technology

Cevizlik Mah.Hatboyu Cad.No:24  Bakırköy

Laptop Tamiri

 

Laptop Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan , bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde laptop tamir servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Laptoplarda ekran kartı arızası genelde aşırı ısınmaktan kaynaklanmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması, yada laptopların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde sıklıkla kullanılmasıdır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalmamak için belirli periyotlarda laptopun soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması ve termal macun yenilenmesi gerekmektedir.

Laptop Reballing

Laptop Anakart Tamiri

Laptop Anakart’ları üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır ve bu devreleri tamamlayan mosfedler , çipsetler , besleme üniteleri ( max entegreleri) gibi elektronik parçalar bulunmaktadır.
Yüksek (dengesiz) voltaj , laptop anakartlarına sıvı teması , oksitlenme , dış etkenler ve darbeler , aşırı ısınma gibi etkenler ile laptoplarınız anakart arızası vermektedir.
Bir diğer arıza ise laptop şarj soketi arızasıdır. Bu arızanın %90 sebebi ise laptop şarja takılı iken yan çevirilmesi , darbe almasıdır.
Yukarıda belirttiğim arızalar ile karşılaşılması durumunda laptop tamiri bölümümüz ile irtibata geçerek arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır.

Laptop Tamir

Laptop Menteşe ve Kasa Arızaları (Kırıkları) :

Ergen Technology laptop servisi olarak laptoplarınızda meydana gelen kırılma ve çatlamaları firma bünyesinde onarıyor yada yedek parçalarımız arasında mevcut ise bire bir aynısı ile değiştiriyoruz.

LAPTOP TAMİRİ VE BAKIM

Laptop arızalarını 3 farklı bölüme ayırabiliriz. Elektronik, yazılımsal ve kasa sorunları. Laptoplarda elektronik aksam arızalarında genelde laptop anakartlarında meydana gelmektedir. Buda anakart üzerinde çip arızası, elektronik devre arızası veya soket arızası olabilir. Genellikle laptoplarda aşırı ısınmadan dolayı çip arızaları meydana gelmektedir.bu tarz arızalarda laptop profesyonel

laptop tamiri yapılmadan kurtarılamaz

Laptoplardaki bu aşırı ısınmayı önlemenin yöntemlerini deha notebook olarak kısaca şöyle sıralayabiliriz.

· Laptop kesinlikle halı, yatak, yastık veya koltuk gibi eşyaların üzerinde kullanmamak

· Laptop altına mutlaka laptop altı soğutucu kullanınız.

· Laptop ortalama 6 ayda bir iç bakımını mutlaka yaptırınız

Bakırköy Toshiba Servisi